Türkçe mIRC İndir

Türkçe mIRC İndir

Türkçe Son Sürüm mIRC İndir, Mirc İndir Türkçe, Bedava mIRC İndir

türkçe mirc indir

Türkçe mIRC İndir Ücretsiz son sürüm 7.66 , son versiyon mirc indir.

Bedava Türkçe mirc sayesinde ücretsiz sohbetlere katılın. MIRC bir chat programı olarak Khaled Mardam Bey tarafından yazılmıştır. Bununla birlikte bir döneme adını yazdırmış olan mirc programı günümüzde çok insan tarafından kullanılmakta. Hiçbir üyelik veya özel bilgi gereksinimi olmadan şimdi sohbet etmeniz için yapmanız gerekenlar gayet basit. IRC sistemini kullanan sitelerde bir de mirc indirme konusunda bazı bilgiler bulundu. Günümüzde hala Mirç kelimesinin ne demek olduğunu bilmeyen bazı kişiler var. 2000li yıllarda başlayan akım 2005 yılı itibari ile artık hızlı bir şekilde yayıldı. IRC sistemi son derece kullanışlı ve aynı zamanda da insanların birbirleri ile iletişim kurarak eğlenmesini sağlayan bir sistemdir. Sohbet odalarında keyifli vakit geçirerek chatleşmek isteyen kullanıcılarımız bu alışkanlıklarını en pratik yoldan halletmek istemektedir.

Hızlı erişim herşeyden önce geldiğini bildiğimiz için sizlere özel olarak mirc sohbet programımızı kullanıma sunuyoruz. Mırc chat odaları ile kendinize yeni bir sosyal çevre oluşturabilirken diğer yandan da radyo dinleyebilir ve dilerseniz istek yapabilirsiniz. Yılların efsane chatleşme programı olan mirc şimdi Ortamchat script adı atlında ücretsiz. Türkçe olan bu programı ücretsiz indirerek mirc sohbet odalarımıza katılabilirsiniz. Bütün kod ve remoteler açıktır. Kendinize göre düzenleyebilir istediğiniz özellikleri mircinize yükleyip kaldırabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz mirc standart remoteler ile hazırlanmıştır. Mircinizi geliştirmek isterseniz OrtamChat.com adresinden istediğiniz addon ve remoteleri kolayca bulabilirsiniz. 

Ücretsiz mIRC Script, OrtamChat mirc indir, mircindir, mirc sohbet programı

mirc indir

Türkçe mirc sürümlerinden son sürümü indirmeniz için sizlere verdiğimiz linki kullanınız. Açılan sayfada tekrar aynı linke tıkladığınız vakit mircin son sürümü bilgisayarınıza inecektir. Mirc indir son sürüm olarak şuanda türkçe mırc 7.66 kullanılmaktadır. Mırc yeni sürümünü isterseniz ortamchat.com web sitesinden yada buradan indirebilirsiniz.İyi sohbetler dileriz. Mirc indir sayfamızı ziyaret ederek mirclerimizi indirebilirsiniz. Kolay ve ücretsiz üyelik ile yeni arkadaşlıklar ve hoş sohbet ortamlarına giriş yapmak istiyorsanız Sohbete bağlanmanız yeterlidir. Güven Kalite ve Huzur için Tek Adresimiz OrtamChat.com. Bir zamanların tek tabancası, En iyi en popüler sohbet programıdır. Birçok kişinin ilk tanıştığı sohbet yazılımıdır. Hemen siteye girmeniz ve sohbete başlamanız için bir engeliniz olmayacaktır. Chat sitesi arayışlarında olanlar için en iyi fırsatları veren mirc indirme platformu denilince elbette ki Ortamchat.com. İsteyen herkesin ücretsiz olarak ve kolaylıkla girebileceği bir fırsat.

Aradığınız her türlü imkana ve hizmete ulaşabilmenizin sağlandığı bir deneyim şansı sunmaktadır. sanal ilişkilerinizin bir yerden sonra gerçek ilişkilere dönüşeceği ve ikili ilişkilerinizin sosyal yaşantınızdan daha da fazla geliştiğini görebilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet almanız kolaylaşacaktır. Sanal Dünyanın vazgeçilmezi mirc script yazılımıdır. Program tamamıyla ücretsiz olarak chat imkanıda sunmaktadır. Bunun yanı sıra çeşitli programlarıda sitemizde bulabilirsiniz.


Yazar: admin

Yayınlanma Tarihi: 23-07-2021

Kategori: mIRC

Görüntüleme: 89 Defa

Bir cevap bırakın.